Marka: Wizards of the Coast

MTG Double Masters 2022 draft booster box (24)

MTG Double Masters 2022 draft booster box (24)

Cena 1 349,00 zł
Więcej
Obecnie niedostęne
Wszystkie bestsellery
  • Banner

Runebound (PL) 3 edycja

Zbierają się magowie dysponujący mrocznymi siłami... budzą się starożytne moce, lodowate zimno opanowało ziemie. Nadszedł czas niebezpieczeństw, nadszedł czas, w którym powstaje starodawne zło. To czas strachu, słabości i ludzkiej

219,00 zł
Brutto
Ilość
Obecnie niedostęne

Opis

Zbierają się magowie dysponujący mrocznymi siłami... budzą się starożytne moce, lodowate zimno opanowało ziemie. Nadszedł czas niebezpieczeństw, nadszedł czas, w którym powstaje starodawne zło. To czas strachu, słabości i ludzkiej bezsilności. To czas bohaterów chcących przeciwstawić się ciemności i nieść światło nadziei w królestwie okrytym cieniem.

 

W grze Runebound Ty i Twoi przyjaciele stają się bohaterami w fantastycznym królestwie pełnym niebezpieczeństw, groźnych potworów i skarbów. Świat stoi przed Tobą otworem, możesz czynić co zechcesz: odwiedź Góry Rozpaczy, przedrzyj się przez Szepczący Las, nabądź magiczne przedmioty na bazarze Paradash.

 

Gdziekolwiek pójdziesz, przygoda będzie na Ciebie czekać, gdyż gra zmienia się za kazdym razem, gdy rozpoczynasz rozgrywkę. Nigdy nie przeżyjesz tej samej przygody dwa razy.

Szczegóły produktu
Galakta
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Marka: Portal

Robinson Crusoe: Wyprawa HMS Beagle

Kiedy pewnego mroźnego, deszczowego poranka kapitan Robert FitzRoy wkraczał na pokład HMS Beagle, nie spodziewał się, że właśnie rozpoczyna się jedna z najsłynniejszych wypraw morskich w historii ludzkości. Był 27 grudnia 1831 roku.

Cena 109,00 zł
Więcej
Obecnie niedostęne

Śledź nas na Facebooku