Wszystkie bestsellery
  • Banner

Zombicide: Toksyczny Tłum (edycja polska)

Pudło Zombie zestaw 2

109,00 zł
Brutto
Ilość
Obecnie niedostęne

Opis

Pudło Zombie zestaw 2

 

Toksyczna zaraza się rozprzestrzenia! To pudło zawiera dodatkowe toksyczne zombie do Twojej gry Zombicide; Toksyczne Spaślaki, Toksyczni Łowcy oraz Toksyczne Szwendacze gotowe by przemierzać sklepy i alejki centrum handlowego. Zagrożenie rośnie, doświadczenie Twoich Bohaterów również, zwłaszcza jeśli te potwory są w stanie zmienić zwykłe Zombie w Toksyczne, za sprawą Toksycznego Plugastwa dostępnego w dodatku Toxic City Mall!

 

To pudełko zawiera również 2 ekskluzywne modele Toksycznych Szwendaczy oraz 1 ekskluzywny model Toksycznego Spaślaka, które uzupełnią Twoją kolekcję Zombie.

 

Ten dodatek wymaga podstawowej wersji gry Zombicide lub Zombicide Sezon 2: Prison Outbreak oraz dodatku Toxic City Mall.

 

 

Zawartość pudełka:

  • 24 toxic zombies
  • 6 kart

 

 

Szczegóły produktu
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Marka: Galakta

Eldritch Horror: Pod Piramidami

Wieki temu Egiptem rządził faraon Nephren-Ka. Był władcą tak nikczemnym i okrutnym, że jego własny lud wymazał wszelkie dowody jego istnienia. Jednak Bractwo Bestii odkryło prawdę i planuje przywrócić Czarnego Faraona na tron,

Cena 189,00 zł
Więcej
Obecnie niedostęne

Marka: Ogry Games

Bright Future (edycja polska)

No i stało się... Szalony Generał wcisnął czerwony guzik. Wystrzelenie pierwszych rakiet rozpoczęło wojnę nuklearną, która obróciła Ziemię w zgliszcza. Aby przetrwać, ludzkość została zmuszona do ukrycia się głęboko pod

Cena 109,00 zł
Więcej
Obecnie niedostęne

Śledź nas na Facebooku