Wszystkie bestsellery
  • Banner

Tongiaki

Gracze wcielają się w polinezyjskich żeglarzy z III wieku naszej ery. Ich łodzie wyruszają w podróże, odkrywając tysiące wysp Pacyfiku...

59,00 zł
Brutto
Ilość

Opis

Gracze wcielają się w polinezyjskich żeglarzy z III wieku naszej ery. Ich łodzie wyruszają w podróże, odkrywając tysiące wysp Pacyfiku...

 

W grze Tongiaki plansza budowana jest w trakcie rozgrywki z heksagonalnych elementów stanowiących wyspy oraz obszary morza. Gracze wystawiają swoje łodzie na plażach (krawędziach heksów) i gdy dana plaża zapełni się - łodzie wyruszają w rejs. Ważna jest jednak współpraca, ponieważ samotne podróże są niebezpieczne - im więcej graczy uczestniczy w przeprawie, tym większa szansa, że zakończy się ona powodzeniem i wyląduje na nowej wyspie.

 

Zwycięzcą zostaje ten z graczy, którego łodzie znajdą się na największej liczbie wysoko punktowanych wysp.

 

Zawartość pudełka:

  • 90 drewnianych łodzi (w 6 kolorach)
  • 16 żetonów wysp
  • 16 żetonów wody

 

Podstawowe informacje:

Liczba graczy: 2-6osób

Wiek: od 10 lat

Czas gry: ok. 30 minut

Wydanie: angielskie

Instrukcja: polska

Szczegóły produktu
1 Przedmiot
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Marka: Rebel

Wsiąść do Pociągu: USA

2. października 1900 roku. 28 lat wcześniej londyński ekscentryk Phileas Fogg wygrał swój słynny zakład o podróż w 80 dni dookoła świata. Teraz, u progu nowego wieku nadszedł czas na nową "niewiarygodną podróż".

Cena 169,00 zł
Więcej
W magazynie

Marka: Rebel

Patchwork (edycja polska)

Patchwork to metoda szycia, w której łączy się małe kawałki materiału w większą całość, tworząc nowy wzór. W przeszłości wykorzystywano ją, żeby zagospodarować niechciane ścinki i skrawki.

Cena 79,00 zł
Więcej
W magazynie

Śledź nas na Facebooku