Wszystkie bestsellery
 • Banner

Potwory w Tokio: King Kong

Potwory w Tokio: King Kong

55,00 zł
Brutto
Ilość

Opis

Drugi minidodatek do Potworów w Tokio i Potworów w Nowym Jorku

King Kong to drugi minidodatek do Potworów w Tokio i Potworów w Nowym Jorku, kultowych gier planszowych Richarda Garfielda, autora takich kolekcjonerskich tytułów jak Android: Netrunner czy Magic: The Gathering. Rozszerzenie wprowadza do gry nowego potwora — przerażającego, King Konga. Ogromny, włochaty goryl zrobi wszystko, aby uratować swoją piękną wybrankę, nawet gdyby miał wdrapać się na szczyt Empire State Building. Rozszerzenie jest kompatybilne zarówno z Potworami w Tokio, jak i Potworami w Nowym Jorku, wprowadzając do rozgrywki dwie wieże – Empire State Building (dla Potworów w NJ) i Tokyo Tower (dla Potworów w Tokio). Wejście na szczyt jednej z tych wież stanie się dodatkową opcją zwycięstwa. By zagrać w King Konga, nie potrzebujemy żadnych innych dodatków, jednak dzięki rozszerzeniu Power Up! Doładowanie zyskamy możliwość skorzystania z potężnych Ewolucji nowego potwora, w tym z jego niesamowitej karty Piękna, dzięki której King Kong będzie walczył o swoją ukochaną.

Ja się pytam, kto wpadł na ten durny pomysł, by sprowadzić tego włochatego potwora wprost do naszego miasta?! Dlaczego nie zostawiono go na tej bezludnej wyspie? Czy wy macie rozum?! Przecież to nie jest zwykła wściekła bestia, to jest zakochana wściekła bestia i zaręczam wam, że zrobi wszystko, żeby ocalić swoją ukochaną! Musimy zmobilizować całą naszą armię. Może przydałoby się dogadać też z innymi potworami? Jak tam Cthulhu, będzie współpracował? Prędzej, prędzej, nie mamy czasu!

W zależności od gry wybierzcie odpowiednią wieżę (Empire State Building lub Tokyo Tower) i umieśćcie każde z jej trzech pięter osobno obok planszy. Jeżeli ktoś z was znajduje się w Tokio (na Manhattanie) i wyrzuci cztery cyfry 1 (cztery symbole Auć), zabiera najniższy poziom wieży i kładzie obok siebie. Jeżeli ponownie wyrzuci cztery symbole, zabiera drugi poziom. Jeżeli inny gracz dokona tej sztuki, zabiera poprzedniemu graczowi najniższy poziom wieży i tak dalej. Jeżeli któryś gracz skompletuje trzy poziomy wieży, wygrywa!

Jedną z Ewolucji King Konga jest To Piękna zabiła Bestię. Kiedy zostanie ona aktywowana, do gry wprowadzana jest specjalna karta Piękna. Ma ona dwie strony: Piękna w garści (kiedy ma ją King Kong) i Piękna porwana (kiedy ma ją jakikolwiek inny gracz). Kiedy Piękną posiada King Kong, rzuca on dodatkowo 1 zieloną kością. King Kong traci tę kartę za każdym razem, gdy otrzyma obrażenia, na rzecz gracza, który mu je zadał. Bez Pięknej King Kong może zadawać obrażenia jedynie nowemu właścicielowi karty, dopóki jej nie odzyska.

Atuty:

 • Drugi minidodatek do kultowych gier planszowych Potwory w Tokio i Potwory w Nowym Jorku Richarda Garfielda (Android: Netrunner, Magic: The Gathering);
 • Możliwość wygranej dzięki wejściu na szczyt wieży (Tokyo Tower lub Empire State Building) bez konieczności posiadania innych dodatków;
 • King Kong wkracza do gry! Ktoś porwał jego ukochaną, a on nie zawaha się przed niczym, by ją odzyskać!

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
 • 1 plansza potwora King Konga
 • 1 pionek potwora wraz z podstawką
 • 1 figurka Empire State Building + 1 figurka Tokyo Tower
 • 1 karta Pięknej
 • 8 Ewolucji do "Potworów w Tokio"
 • 8 Ewolucji do "Potworów w Nowym Jorku"
 • 1 instrukcja

Liczba graczy: 2-6 osób

Wiek: od 8 lat

Szczegóły produktu
1 Przedmiot
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Marka: Rebel

Dixit 4: Początki

Daj znów ponieść się wyobraźni i wyrusz na poszukiwanie nowych skojarzeń. Przy pomocy nowych kart Wasze rozgrywki w Dixit będą jeszcze ciekawsze.

Cena 79,00 zł
Więcej
Obecnie niedostęne

Marka: Rebel

Colt Express (edycja polska)

Czy bandytom uda się zachować zimną krew i uniknąć świstających dookoła kul? Czy zdołają wykraść pieniądze przeznaczone na wypłaty dla pracowników Kompanii Węglowej Nice Valley? Czy przechytrzą dzielnego szeryfa, Samuela Forda?

Cena 119,00 zł
Więcej
W magazynie

Marka: Rebel

K2: Broad Peak

Broad Peak jest rozszerzeniem gry K2 i zawiera dwa nowe scenariusze zainspirowane dokonaniami polskich himalaistów na masywie Broad Peak w 1984 roku. Każdy ze scenariuszy posiada własną planszę i specjalne reguły, które czynią rozgrywkę

Cena 59,00 zł
Więcej
Obecnie niedostęne

Śledź nas na Facebooku