Wszystkie bestsellery
  • Banner

Zew Cthulhu: Malleus Monstrorum

Zew Cthulhu: Malleus Monstrorum

299,00 zł
Brutto
Ilość

redeem
Kupując ten produkt możesz zebrać 29 punktów lojalnościowych . Twój koszyk będzie zawierał 29 punktów Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 5,80 zł .


Opis

Starożytne sekrety, tajemna wiedza i dziesiątki faktów dotyczących obcych i nieziemskich okropności z mitów Cthulhu. 

Nie umarło, co wiecznie może trwać uśpione,

Z biegiem dziwnych eonów i śmierć może skona.

Kawalkada potworów i boskich, obcych inteligencji, wykraczających poza ludzkie pojmowanie. Ponad 250 wpisów, które zainspirują niezliczoną ilość przygód! 

Ta dwuczęściowa kolekcja pełna jest pomysłów, koncepcji i spostrzeżeń, które pozwolą Ci zbadać dogłębnie mity Cthulhu podczas scenariuszy i kampanii.

Zawarte w tych bluźnierczych tomach informacje pozwolą ożywić w Waszych rozgrywkach stworzenia i dziwaczne ras Mitów Cthulhu, Wielkich Przedwiecznych, Bogów Zewnętrznych, Starszych Bogów, Awatary i unikalne istoty. 

Potwory zostały powołane do życia przez ilustracje wspaniałych artystów Loïca Muzy'ego i Udnuę. 

Polska edycja jest bogatsza o blisko 20 nowych ilustracji!

Tom I: Potwory z mitologii Cthulhu

Ponad 150 wpisów dotyczących potworów z mitów Cthulhu, obcych gatunków, a także stworzeń z folkloru i zwierzęcych bestii. Ten tom dostarcza bogactwa pomysłów, które pozwolą Ci tchnąć życie w kampanie i scenariusze pełne niewypowiedzianych okropności. 

Tom II: Bogowie mitologii Cthulhu

Ten tom zawiera podstawowe prawdy o kosmosie, które można wykorzystać w niezliczonych przygodach, wprowadzając Cthulhu, Hastura, Azathotha i wielu innych do swoich gier. Obejmuje ponad 110 wpisów dotyczących Wielkich Przedwiecznych, Bogów Zewnętrznych, Starszych Bogów, awatarów i unikatowych istot.

Szczegóły produktu
1 Przedmiot
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Marka: Portal

Neuroshima Miami

Drugi z serii Nationbooków. Po Detroit przyszedł czas na miasto krokodylii i aligatorów. 196 stron zabudowanych czcionką tak gęsto, jak gęsto tylko Portal potrafi zapchać strony. Setki lokacji, bohaterów niezależnych, anegdot, grypsów,

Cena 35,00 zł
Więcej
Obecnie niedostęne

Śledź nas na Facebooku